Obsługujemy karty
bez dopłat i ograniczeń
Siłownia Matrix Fitness
Bielsko
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego klubu!
PIERWSZE WEJŚCIE o wartości
50 zł GRATIS !
Wypełnij Ankietę i umów się na pierwszą bezpłatną sesję treningową o wartości 50 zł.

Ćwiczenia kardio

Ćwiczenia Kardio to sala do ćwiczeń aerobowych wyposażone w 30 profesjonalnych maszyn i urządzeń treningowych takich jak : bieżnie mechaniczne , maszyny eliptyczne ,rowery poziome i rowery pionowe, steppery, rowery spinningowe, krankingi, symulatory  wioseł.

ĆWICZENIA KARDIO to ćwiczenia aerobowe czyli tlenowe wykonywane na specjalnych maszynach. Są to naturalne i proste formy ruchu takie jak intensywny marsz,marszobieg lub bieg, chodzenie po schodach, jazda na rowerze czy ruchy wiosłowania. Jest to najbardziej uniwersalna, skuteczna i bezpieczna forma ćwiczeń fizycznych dla wszystkich ludzi bez względu na wiek, wagę i aktualną wydolność fizyczną. Trwają one średnio od 30 do 90 minut jednorazowo, wykonywane są w tempie średnio intensywnym i mogą być wykonywane codziennie lub co drugi dzień. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i specjalnym technologiom zastosowanym w budowie maszyn do ćwiczeń aerobowych ćwiczenia, te mogą realizować także osoby z różnymi schorzeniami takimi jak: nadwaga i otyłość, choroby serca i nadciśnienie, cukrzyca i miażdżyca, bóle kręgosłupa oraz osoby po urazach czy kontuzjach jako forma rehabilitacji ruchowej.

Korzyści płynące z systematycznego treningu Kardio to:
1) podwyższony i przyspieszony metabolizm czyli skuteczne i bezpieczne odchudzanie,
2) sprawniejsze i silniejsze mięśnie całego ciała,
3) większa wydolność mięśnia sercowego i pojemność oddechowa płuc,
4) systematyczne i naturalne obniżanie poziomu złego cholesterolu we krwi,
5) zdecydowanie większa odporność organizmu na różne choroby cywilizacyjne.

Ćwiczenia Kardio skutecznie poprawiają pracę organizmu człowieka na poziomie komórek mięśniowych, czyniąc z nich wydajniejsze „paleniska” do bezpośredniego spalania komórek tłuszczowych czyli odchudzania.

cwiczenia_kardio1