Obsługujemy karty
bez dopłat i ograniczeń
Siłownia Matrix Fitness
Bielsko
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego klubu!
PIERWSZE WEJŚCIE o wartości
50 zł GRATIS !
Wypełnij Ankietę i umów się na pierwszą bezpłatną sesję treningową o wartości 50 zł.

Nasza kadra

BOGUSŁAWA RYBACKA – Obsługa klubu i Solarium

bZ klubem Matrix związana jestem od 2006 roku. W tym czasie zapoznałam się z ciekawą tematyką sportową jaką jest fitness i kulturystka :). Uczestniczyłam w pokazach oraz konwencjach fitness propagując tym samym zdrowy styl życia, który można łączyć z zdrowym odżywianiem oraz odpowiednio dobraną suplementacją naszych produktów, które mamy w naszym fitness barze na terenie klubu. Moim atutem jest rzetelne podejście do wykonywanej i powierzonej mi pracy. Tak więc staram się zapewnić naszym klubowiczom przyjazną atmosferę, profesjonalną obsługę oraz ciekawą i urozmaiconą ofertę usług fitness. Jestem osobą komunikatywną oraz ambitną, która lubi podejmować nowe wyzwania. Tak więc sportowy i aktywny styl życia preferuję codziennie a moim ulubionym w ostatnim czasie sposobem na spędzanie każdej  wolnej chwili jest jazda na rolkach 🙂

KRYSTIAN OLMA- Trener Osobisty, Instruktor Fitness i Nordic Walking

krystian_olmaJestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od roku 2000 moje zainteresowania poszerzyły się o branże fitness. Propagowanie zdrowego, aktywnego trybu życia stało się moim przeznaczeniem J W 2003r. ukończyłem kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik , natomiast rok później otrzymałem licencję A Step & Aerobik w szkole Dimitrisa Koutrasa. W 2006r powróciłem na AWF aby zgłębiać tajniki treningu siłowego kończąc kurs instruktora dyscypliny sportu – kulturystyka. Ukończyłem również kurs instruktora Nordic Walking. Poza tym od ponad 10 lat uczestniczę w licznych konwencjach i szkoleniach fitness w kraju i zagranicą. Moją drugą pasją jest windsurfing, któremu poświęcam każdą wolną wietrzną chwilę.

Marek Wróbel… masaż , trening i suplementacja

Ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowości I Zarządzania w Poznaniu na kierunku Administracji…. jednak to nie ten zawód stał się moja pasją… od wielu lat aktywnie trenuję i zajmuję się zdrowym stylem życia. Uprawiam od 3 lat nordic wal king i trenuję w siłowni od prawie 20 lat.

Z klubem Matrix w Bielsku-Białej jestem związany od samego początku jego istnienia pod nowym zarządem …. To tutaj korzystając ze swojego doświadczenia i uzyskanych szkoleń zajmowałem się instruktażem treningowym i doradztwem suplementacyjnym. Jednak to masaż stał się moją pasją, i to w tym kierunku uzyskałem niezbędne dyplomy i certyfikaty z zakresu biomasażu. To właśnie masażem się zajmuję i on jest moją pasają której poświęciłem swoje zainteresowania.