Obsługujemy karty
bez dopłat i ograniczeń
Siłownia Matrix Fitness
Bielsko
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego klubu!
PIERWSZE WEJŚCIE o wartości
50 zł GRATIS !
Wypełnij Ankietę i umów się na pierwszą bezpłatną sesję treningową o wartości 50 zł.

Oferta dla firm

  Zadbaj już dziś o kondycję i budowanie dobrych relacji między swoimi pracownikami.

Z myślą o Twojej firmie stworzyliśmy indywidualny program, dzięki któremu pomożemy Twoim pracownikom nabrać energii i siły, uzyskać atrakcyjny wygląd, zrelaksować się a tym samym być bardziej wydajnymi w pracy. To także świetny prezent dla kontrahentów, sposób motywowania i nagradzania pracowników , nagroda w programach lojalnościowych i konkursach, wspomaganie działań marketingowych, sprzedaży i promocji oraz wymarzony prezent świąteczny.

Zdrowi i szczęśliwi pracownicy to sukces Twojej firmy !

Korzyści dla pracowników:
-poprawa swojego stanu zdrowia i kondycji fizycznej,
– lepszy wygląd i samopoczucie,
– osiąganie swoich celów według wyniku treningu pod okiem trenera,
– ćwiczenia według specjalnie dla nich przygotowanych programów,
– poznawanie nowych ludzi – świetna zabawa.

Korzyści dla Firmy:
– większa witalność i energia
– lepsza umiejętność radzenia sobie ze stresem
– lepsza efektywność pracy
– wzrost motywacji i zaangażowania w pracę
– większa lojalność
– niższe koszty leczenia
– mniejsza nieobecność chorobowa

Dołącz do nas!

Wszystkie programy opracowujemy indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami
i oczekiwaniami firmy.

 Oferujemy pakiet bezpłatnych wejściówek by każda firma oraz jej pracownicy mogli się przekonać o naszej jakości i profesjonalizmie świadczonych usług.

 Akceptujemy karty:

karta1 karta2 karta3

MATRIX FITNESS SARNI STOK KLUB ZDROWEGO RUCHU
43- 300 Bielsko Biała  ul. Sarni Stok 2  Telefon 506-166-486  www.matrixfitness.pl  e- mail. bielsko@matrixfitness.pl Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 22.00 w soboty w godz. 12.00 – 20 .00

logo Nowoczesny i doskonale wyposażony klub, w którym każdy może realizować swoje marzenia przywracając, doskonaląc lub utrzymując sylwetkę, zdrowie w idealnym stanie. Pomogą w tym najwyższej klasy urządzenia i maszyny sportowe, będące na wyposażeniu klubu. To na tych urządzeniach pod czujnym okiem doświadczonej kadry, można osiągnąć sprawne i zdrowe ciało.

Zapewniamy opiekę wyspecjalizowanej kadry, która pomoże osiągnąć zamierzony cel. Komfortowe warunki oraz wyjątkowa atmosfera zapewnią udany trening i odpoczynek.

siłownia bielsko FITNESS CARDIO

Sala do ćwiczeń wyposażona w profesjonalne maszyny aerobowe: bieżnie, elipsy, steppery, rowery poziome i pionowe, rowery spinningowe, stymulatory wioseł i kranking.

SIŁOWNIA – POWER FITNESS

Siłownia – sala do ćwiczeń wyposażona w maszyny i urządzenia do ćwiczeń siłowych. Szeroka gama urządzeń zadowoli najbardziej wymagających. Siłownia Bielsko.

obrazek3SALONIK MASAŻU
Tutaj możesz przywrócić równowagę zmęczonemu ciału i w pełni się zrelaksować, korzystając z odpowiedniego dla siebie masażu.


FITNESS BAR

To bardzo szeroka odżywek i suplementów diety prozdrowotnych renomowanych firm europejskich.

AKTYWNE ODCHUDZANIE
Specjalne urządzenia aby maksymalnie zmobilizować i uaktywnić przemianę materii człowieka i spotęgować proces spalania tłuszczu.

obrazek51) VACU POWER
Ćwiczenia fizyczne wykonywane w specjalnie wytwarzanym podciśnieniu stwarzające specyficzne warunki do spalania tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, pośladków i nóg.

 2) ROLLMASAŻ
Mechaniczny masaż z wykorzystaniem obrotowych rolek drewnianych oraz ciepła (podczerwień), co powoduje rozluźnienie masowanych miejsc oraz poprawia jędrność, elastyczność , spłyca rozstępy, przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie krwi.


obrazek43) PLATFORMA WIBRACYJNA
Połączenie specjalnych wibracji z ćwiczeniami izometrycznymi. Intensywne drgania wprawiają tkankę mięśniową i tłuszczową w ruch rotacyjny. Komórki tłuszczowe poddane tak intensywnym wibracjom rozbijają się tworząc mniej zbitą masę, przez co z łatwością są spalane przez organizm.