Obsługujemy karty
bez dopłat i ograniczeń
Klub Portfit
Twoja przystań zdrowia
ZUMBA, SALSATION,
SCHWINN ROWERY,
WORLD JUMPING
SIŁOWNIA, KARDIO

Gabinet prawidłowego odżywiania

Gabinet prawidłowego odżywiania to indywidualne konsultacje dietetyczne i porady żywieniowe. Nasze programy odżywiania są dla wszystkich , którzy chcą uzyskać lub zachować zdrową, szczupłą sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów, nadwagi lub otyłości. Mogą także realizować go osoby z różnymi schorzeniami takimi jak: miażdżyca i cukrzyca II typu, a także w nadciśnieniu czy chorobach serca oraz innych chorobach cywilizacyjnych . Program opracowany jest dla danej osoby indywidualnie z uwzględnieniem ewentualnych problemów zdrowotnych czy gastrycznych (trawiennych).Opracowujemy także indywidualne programy suplementacji diety. Celem programu suplementacji jest uzupełnieniem indywidualnej diety klienta w celu wyeliminowania ewentualnych braków, jakie zawsze towarzyszą przy dietach odchudzających czy leczniczych. Specjalne suplementy diety mają za zadanie dodatkowe pobudzenie odporności organizmu człowieka. Istnieje także możliwość zakupu na miejscu wysokiej jakości naturalnych suplementów diety europejskich firm takich jak Performance, Phytochem, IronMaxx.

Prowadzimy w klubie FITNESS BAR gdzie polecamy wszystkim ćwiczącym bardzo szeroką i profesjonalną sprzedaż odżywek dla sportowców oraz prozdrowotnych suplementów diety. Produkty można przed zakupem sprawdzić smakowo i jakościowo na porcje w formie koktajli białkowych, napoi, ampułek czy tabletek i kapsułek. Wszystko to połączone jest z fachowym doradztwem specjalisty oraz w najlepszej cenie i jakości oferowanych przez nas produktów.

POMIARU SKŁADU CIAŁA MEDYCZNYM ANALIZATOREM. Aby dokładnie poznać sylwetki naszych klientów, wykonujemy profesjonalne badanie specjalnym analizatorem medycznym. Każdy ćwiczący powinien rozpocząć swoje treningi od dokładnego poznania składu swojego ciała. Pozwala to opracować indywidualny program odżywiania i ćwiczeń fizycznych, który gwarantuje od samego początku sukces w kształtowaniu odpowiedniej sylwetki . Medyczny analizator to nietypowa waga, która oprócz ważenia wykonuje bardzo dużo istotnych pomiarów. Badanie jest bardzo proste i jednoczesnie profesjonalne. Podczas badania wykorzystuje się zjawisko impedancji i polaryzacji. Dzięki któremu możemy poznać zawartość w ciele badanego mięsni, tłuszczu, wody a także odżywienie komórek mięśniowych ,zawartość minerałów w organizmie oraz aktualny wiek metaboliczny. Badanie ma na celu pokazanie aktualnego składu ciała, a na jego podstawie możemy oszacować podstawową i całkowitą przemianę materii. To podstawa do opracowania odpowiedniego, indywidualnego programu odżywiania dla skutecznego odchudzania. Wyniki tego badania nakreślają również ile czasu będziemy potrzebować na to, by zdrowo i systematycznie pozbywać się wagi i tłuszczu oraz jakiego rodzaju wykonywać ćwiczenia, aby ukształtować odpowiednią sylwetkę.