Obsługujemy karty
bez dopłat i ograniczeń
Klub Matrix Fitness
w Gdańsku
ZUMBA, SALSATION,
SCHWINN ROWERY,
WORLD JUMPING
SIŁOWNIA, KARDIO

Nasza kadra

Katarzyna Marciniak – Dietetyk, Obsługa klubu

miniatura-katarzyna_morawskaUkończyła Technologię Żywności i Żywienia Człowieka oraz magisterskie studia z Usług Żywieniowych. Już od 10 lat doradza w zakresie dietetyki, układa programy dietetyczne wspomagające odchudzanie oraz leczenie chorób cywilizacyjnych. Dzięki zainteresowaniom kulinarnym, diety są smaczne i praktyczne, a indywidualne podejście oraz zrozumienie klienta pozwalają na spełnianie kulinarnych oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Justyna Konicer

OLYMPUS DIGITAL CAMERAInstruktorka klubu Matrix Fitness od początku jego istnienia, absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz magister UG ze specjalizacją nauczycielską, ze sportem związana od najmłodszych lat. Posiada uprawnienia instruktora fitness oraz trenera personalnego wydane przez MENiS. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających (body shape), spinningowych, choreograficznych (step,dance) i prozdrowotnych (pilates, stretching, zdrowy kręgosłup). Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Cechuje się dużym zaangażowaniem i energią, szczególną uwagę zwraca na technikę i bezpieczeństwo prowadzonych zajęć. Życzliwa, uśmiechnięta i zarazem wymagająca.

Krzysztof Kilich  – Trener Osobisty® i Trener Żywienia®, Rehabilitant i Masażysta

kilich 1                                                                                                                                                                                     Dyplomowany fizjoterapeuta, rehabilitant i masażysta z zawodu. Od 30 lat zajmuje się rehabilitacją ruchową, zdrowym odchudzaniem, kulturystyką i fitness oraz promocją zdrowia przez aktywny styl życia i zdrowe odżywianie. Były sportowiec i reprezentant Polski Juniorów w piłce nożnej. Pracował jako masażysta i rehabilitant w szpitalu a następnie jako trener odnowy biologicznej z lekkoatletami, pływakami, piłkarzami, kolarzami i ciężarowcami. Był w ekipie sprinterów przygotowującej się do startu na Olimpiadzie w Seulu. Jako instruktor sportu inwalidzkiego i II trener przygotowywał sportowców niepełnosprawnych do Para Olimpiady w Seulu w podnoszeniu ciężarów. Prowadził własne fitness kluby w Gdańsku a także wczasy rekreacyjno- odchudzające w Jastrzębiej Górze, Jantarze, Pasymiu na Mazurach i Ustroniu Morskim przez kilka lat prowadząc autorski program odchudzania. Ponad 10 lat związany z Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO w Warszawie jako Trener Osobisty i Trener Żywienia. Prowadził indywidualne treningi z znanymi osobistościami z świata sztuki, filmu i polityki. Treningi osobiste były połączone z programami prawidłowego żywienia, odnowy biologicznej i zdrowej suplementacji. Aktualnie zajmuje się indywidualnym odchudzaniem oraz opracowuje programy prawidłowego odżywiania i skutecznej suplementacji sportowcom różnych dyscyplin sportowych. Ponad 10 lat specjalizuje się w poradach żywieniowych i suplementacji dla ludzi z chorobami nowotworowymi we współpracy z lekarzami onkologii w całej Polsce. Specjalizuje się w programach skutecznej suplementacji przywracającej równowagę organizmu po ciężkiej chorobie oraz poprawiającej odporność organizmu na każdym etapie leczenia, także w takcie radio i chemioterapii.